september-2014
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
             
             
             
             
             

tonnesvaering


Sist meldt fra:
Tonnes, Lurøy



mjspett Ha en fin søndagskveld.
Sunday, March 3, 2013 18:09:01
Du må logge inn for å kommentere.
Boleo Får håpe våren gjør ett nytt forsøk snart,ha en fin kveld:-))
Saturday, March 2, 2013 17:48:25
mjspett Ha en fin lørdagskveld.
Saturday, March 2, 2013 21:38:18
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin fredagskveld, tonnesvaering.
Friday, March 1, 2013 19:34:10
Du må logge inn for å kommentere.
Per Tandberg Takk, det samme. Og så håper vi at meld.no forblir friskmeldt..:)
Thursday, February 28, 2013 15:55:06
6103-Volda Ja det var flått. Ha en fin kveld
Thursday, February 28, 2013 17:10:11
Du må logge inn for å kommentere.
Fagerlund Ha en fin efta på Tonnes !!
Wednesday, February 27, 2013 19:45:57
Du må logge inn for å kommentere.
Knegg God formiddag ! Ha en fin dag !
Monday, February 25, 2013 11:33:26
Sneipens Ha en riktig goo ettermiddag :-)))
Monday, February 25, 2013 13:54:34
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin lørdagskveld, tonnesvaering.
Saturday, February 23, 2013 18:05:01
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Knegg Vår vær hos deg. Ha en fortsatt fin kveld og ei goo natt !
Thursday, February 21, 2013 20:40:23
Du må logge inn for å kommentere.
Knegg Ha en fin onsdagskveld !
Wednesday, February 20, 2013 18:18:20
mjspett En fin kveld til deg også, tonnesvaering.
Wednesday, February 20, 2013 19:16:22
Fagerlund Ha en fin dag til dere !!
Saturday, February 23, 2013 20:13:50
Du må logge inn for å kommentere.
Boleo Så flott vær det er! Ha en fin dag:-))
Tuesday, February 19, 2013 14:58:16
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld du også, tonnesvaering. Her er det ennå på blå siden.
Saturday, February 16, 2013 17:50:16
Knegg God søndagsformiddag ! Ha en fin dag !
Sunday, February 17, 2013 11:17:58
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin torsdagskveld, tonnesvaering.
Thursday, February 14, 2013 20:10:09
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld.
Wednesday, February 13, 2013 20:25:24
Du må logge inn for å kommentere.
Boleo Godvær på Helgeland:-) Ha en fin dag:-))
Tuesday, February 12, 2013 17:08:53
mjspett Ha en fin kveld på Tonnes.
Tuesday, February 12, 2013 21:18:54
Fagerlund Ha en fin Onsdag til dere i Nord !!
Wednesday, February 13, 2013 08:30:45
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, tonnesvaering.
Monday, February 11, 2013 20:21:38
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin søndagskveld, tonnesvaering.
Sunday, February 10, 2013 21:37:39
Knegg God mandagsmorgen ! Våkna opp fil sol i dag du da ? Ha en fin dag !
Monday, February 11, 2013 08:15:22
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger