mars-2015
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
             
-3°C -17°C -11°C -15°C -4°C 2°C 4°C
-6°C 0°C -2°C 0°C -1°C -13°C -14°C
-2°C 1°C -3°C 0°C -4°C -18°C 2°C
-2°C -1°C -12°C -10°C -4°C -13°C  
             

Sandneset


Sist meldt fra:
Glåmos, Sør-Trøndelag
...men også fra:
Rydningen 11, Trondheim



Varg54 Ja hos deg er det altid kaldt. Ha en fin lørdag og Påske Sandneset!
Saturday, March 28, 2015 10:43:30
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Vinter her i sydøst Sandneset, 15 cm snø og +0,6 gr
Thursday, March 26, 2015 10:21:48
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Det går opp og ned med tempen i innlandet. Ha en fin dag Sandneset
Wednesday, March 25, 2015 08:58:41
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Det går opp og ned med tempraturen din Sandneset. Ha en fin dag.
Tuesday, March 24, 2015 07:11:01
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Ha en fin helg i Trondheim Sandneset......
Sunday, March 22, 2015 09:41:27
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Det var kaldt det Sandneset. Her er det bærre +0,9 gr og sol da. Ha en fin lørdag!
Saturday, March 21, 2015 08:49:52
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Opphold og grått her med. Ha en fin dag Sandneset!
Thursday, March 19, 2015 10:14:52
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 God onsdag Sandneset, grått her også.
Wednesday, March 18, 2015 07:11:02
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 God mandag Sandneset. Ble sen morgen idag, bectrewen og gikta gjør kroppen vond, enda vondere å stå opp. Ha en fin dag. +3,8 gr her.
Monday, March 16, 2015 08:55:34
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Det blir kaldt noen dager til. Ha en flott dag Sandneset.
Sunday, March 15, 2015 08:54:39
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Så kaldt? Ha en fin lørdag Sandneset!!!
Saturday, March 14, 2015 09:34:12
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Ha en fin dag Sandneset, + 2,6 gr her og sol!
Friday, March 13, 2015 08:29:26
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Så flott, her er det sol, +4,3 gr nå, går litt opp og ned. Ha en fin dag Sandneset!
Thursday, March 12, 2015 07:41:41
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 God morgen Sandneset! Regna litt inatt, nå +6 gr og vind fra sydvest.
Tuesday, March 10, 2015 07:36:03
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Ha en fin dag Sandneset. Deilig med sol!
Monday, March 9, 2015 08:34:25
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger