november-2014
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
             
             
             
             
             

Ragnar Gakko


Sist meldt fra:
Tana, Finnmark
...men også fra:
Teltnes, 9845 Tana, Norge, Tana



Tuesday, November 13, 2012 07:49:40del på facebookMeld det på facebookRapporter

Budeia En riktig GOD JUL ønskes deg Ragnar :-)))
Monday, December 24, 2012 08:50:00
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia Takk det samme Ragnar :-)))
Monday, November 12, 2012 06:33:31
Du må logge inn for å kommentere.
uglen Hei:-) Ga du opp meld.no? :-)
Saturday, January 18, 2014 09:16:43
Du må logge inn for å kommentere.
Neiden God helg =)
Saturday, November 10, 2012 09:59:53
Skogin Go helg Ragnar!
Saturday, November 10, 2012 13:42:33
Du må logge inn for å kommentere.
tonnesvaering Takk det samme:-)
Friday, November 9, 2012 12:01:06
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia GOD morgen med ønske om værforbedring :-)))
Thursday, November 8, 2012 07:40:04
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Ha en fin dag.
Wednesday, November 7, 2012 09:26:51
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia GOD tirsdag :-)))
Tuesday, November 6, 2012 07:53:40
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia Takk det samme Ragnar :-)))
Monday, November 5, 2012 06:54:31
Neiden I like så =)
Monday, November 5, 2012 06:59:17
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Koser oss med + grader enn om ikke så mange............
Sunday, November 4, 2012 09:07:30
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
uglen God morgen:-)
En fin dag ønskes deg!
Friday, November 2, 2012 07:15:59
Budeia Kaldt hos deg Ragnar - GOD morgen og fredag :-)))
Friday, November 2, 2012 07:24:12
Du må logge inn for å kommentere.
Sneipens Ha en riktig goo kveld:0))
Thursday, November 1, 2012 18:50:20
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia Takk det må du også ha Ragnar :-)))
Wednesday, October 31, 2012 07:30:31
Du må logge inn for å kommentere.
Sneipens Ha en goo ettermiddag :o))
Tuesday, October 30, 2012 13:22:23
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia Takk det samme Ragnar :-)))
Monday, October 29, 2012 07:59:45
hisoerv God Morgen i tåkeheimen :-)
Monday, October 29, 2012 08:02:26
Varg54 Godt å varmt hos deg...ha en fin dag.
Monday, October 29, 2012 08:32:07
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Gommo God dag til deg også.
Saturday, October 27, 2012 11:21:26
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia GOD fredag i vinternord ;-) Ønsker deg en nydelig helg - kaffeSKÅL :-)))
Friday, October 26, 2012 08:15:06
Gommo God fredag og kaffeskål.
Friday, October 26, 2012 09:19:27
Sneipens Goo ettermiddag:-)) Ønsker deg en flott fredag og riktig Goo helg:o)
Friday, October 26, 2012 12:50:24
Varg54 God lørdag og helg Ragnar Gakko.
Saturday, October 27, 2012 02:20:31
Du må logge inn for å kommentere.
Budeia GOD formiddag Ragnar - håper du ikke snør inne i dag :-)
GOD dag videre med en kaffeSKÅL :-)))
Thursday, October 25, 2012 10:26:50
Skogin Vinden har øka på her ved Varangerfjorden og buskene ligge flatt på bakken - ha en fin dag i Tana
Thursday, October 25, 2012 11:51:24
tonnesvaering Ja, vinden er vel på vei sørover - i morra? Ha en god innedag:-)
Thursday, October 25, 2012 12:33:43
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger