desember-2014
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
1°C 1°C -5°C -3°C 0°C -2°C 1°C
-5°C -6°C 6°C 0°C   -5°C 0°C
0°C 1°C -8°C -6°C -4°C -5°C -7°C
             
             

KaiStick

Jakt, fiske, natur og spesielt hundene mine... Ingen er så god som du Tyra :))) Så får vi håpe din datter Pia blir like god ;-))

Sist meldt fra:
Krokstadelva, Nedre Eiker
...men også fra:
A J Horgens vei
Mogán, Palmas
Urbanización Anfi del Mar
Sandfærhus
Tinnheiveien
Σκιάθου
Σκοπέλου
Holbergs gate
Nygardsbakken
Gardermoen, Ullensaker
Kongsberg
Jaren
17. Mai gata



wernerr God morgen Kai.
Sunday, December 21, 2014 08:23:08
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Saturday, December 20, 2014 08:57:07
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Thursday, December 18, 2014 09:04:32
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God mogen i kulda Kai.
Wednesday, December 17, 2014 09:03:56
Wildcat Kaldt her og=/
Wednesday, December 17, 2014 09:04:48
Du må logge inn for å kommentere.
KaiStick Her melder man været, og går for å kle på seg for å gå en tur med bikkjen. Og når jeg kommer ut så snør det? Her blir det glatte veier i morgentimene.
Tuesday, December 16, 2014 06:30:55
wernerr God morgen Kai. Det har e opplevd mange ganger at været har skiftet når en har melt været.
Tuesday, December 16, 2014 08:23:10
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Monday, December 15, 2014 08:55:14
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Saturday, December 13, 2014 09:47:39
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Thursday, December 11, 2014 10:13:05
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Wednesday, December 10, 2014 08:15:55
Varg54 God formidag Kai!
Wednesday, December 10, 2014 10:49:09
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Kulda tar sitt greip. God mandag!
Monday, December 8, 2014 08:38:58
wernerr God morgen Kai.
Monday, December 8, 2014 10:10:06
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Sunday, December 7, 2014 09:35:02
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Saturday, December 6, 2014 09:05:26
Du må logge inn for å kommentere.
Wildcat Merka dette når jeg gikk ut å bort til bilen...godt veien ikkr var likeglatt=)
Friday, December 5, 2014 06:50:34
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Ha en fin dag!
Friday, December 5, 2014 06:17:29
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Thursday, December 4, 2014 07:00:11
Du må logge inn for å kommentere.
wernerr God morgen Kai.
Wednesday, December 3, 2014 09:16:39
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger