januar-2015
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
             
          -6°C -6°C
-5°C -2°C   -4°C      
             
             

Gommo


Sist meldt fra:
Ål kommune, Buskerud fylke



Thursday, January 15, 2015 12:30:42del på facebookMeld det på facebookRapporter

Kaare Har ikke sett den jeg heller ,frue .
Thursday, January 15, 2015 20:47:45
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Kaare Drukner du som Star82 på Geilo gjør ?Ha en fin kveld ,frue !
Monday, January 12, 2015 19:15:39
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
elo-ole God innehelg Gommo :-)
Saturday, January 10, 2015 12:29:42
kvisvik Ha en fin dag, fyr i ovnen
Saturday, January 10, 2015 14:15:17
Du må logge inn for å kommentere.

Thursday, November 20, 2014 10:29:49del på facebookMeld det på facebookRapporter

Du må logge inn for å kommentere.
Kaare Den har jeg også sett etter ,men den har gjemt seg godt .
Ha en en fin kveld !
Wednesday, November 19, 2014 19:22:19
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.

Monday, November 17, 2014 09:37:36del på facebookMeld det på facebookRapporter

Du må logge inn for å kommentere.
elo-ole God søndag!
Sunday, November 16, 2014 08:46:48
tarzan2009 God søndagen! :-)
Sunday, November 16, 2014 08:55:35
Varg54 Ha en go-dag Gommo!
Sunday, November 16, 2014 11:21:41
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.

Thursday, November 13, 2014 11:14:35del på facebookMeld det på facebookRapporter

Du må logge inn for å kommentere.
Du må logge inn for å kommentere.
Varg54 Natta!
Tuesday, November 11, 2014 23:53:40
Du må logge inn for å kommentere.
tarzan2009 God mandag med barmark! :-)
Monday, November 10, 2014 15:36:25
Du må logge inn for å kommentere.

Sunday, November 9, 2014 12:21:49del på facebookMeld det på facebookRapporter

elo-ole God gråsøndag Gommo :-)
Sunday, November 9, 2014 12:27:27
tarzan2009 God søndag i gråværet! :-)
Sunday, November 9, 2014 13:25:48
Du må logge inn for å kommentere.
tarzan2009 God helg med en fint lag med nysnø! :-)
Saturday, November 8, 2014 13:18:00
Du må logge inn for å kommentere.
elo-ole God helg Gommo :-)
Friday, November 7, 2014 19:18:00
Du må logge inn for å kommentere.

Saturday, November 1, 2014 14:10:38del på facebookMeld det på facebookRapporter

Cammie Hei, lnge sidn sist. :)
Sunday, November 2, 2014 10:14:05
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger