mars-2015
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
            21°C
23°C 17°C          
             
             
             
             

Boleo


Sist meldt fra:
Santa Pola, Alacant
...men også fra:
Asmaløy, 1684, Norge
Avenida de África
Mosjøen
Ebeltoft, Aarhus
Tømmerlia
Kongens Gate. Steinkjer
Sørumsand, Sørum
Trysil
Calle de la Ronda del Golf Este



Fjaasa 9 grader (litt tidligere i dag) og knallsol :-)
Tuesday, March 3, 2015 15:17:45
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Tuesday, March 3, 2015 20:09:13
Boleo Ha en fin kveld du også mjspett:-)
Tuesday, March 3, 2015 20:50:19
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, langt der sør.
Monday, March 2, 2015 20:37:35
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Sunday, March 1, 2015 20:12:26
Boleo Ha en fin kveld du også mjspett:-)
Sunday, March 1, 2015 21:38:54
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo,
Thursday, February 26, 2015 20:24:21
Boleo Ha en fin kveld du også mjspett:-)
Thursday, February 26, 2015 21:51:43
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Wednesday, February 25, 2015 20:04:36
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Monday, February 23, 2015 20:39:43
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Sunday, February 22, 2015 20:28:14
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Friday, February 20, 2015 19:27:50
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Thursday, February 19, 2015 19:35:10
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld.
Wednesday, February 18, 2015 18:30:51
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Tuesday, February 17, 2015 19:38:18
rigmorj Ha en fin kveld :-))
Tuesday, February 17, 2015 20:35:11
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin dag, Boleo.
Monday, February 16, 2015 13:15:59
Boleo Ha en fin kveld og god natt:-)
Monday, February 16, 2015 22:06:43
Du må logge inn for å kommentere.
rigmorj Ha en fin fredag :-))
Friday, February 13, 2015 14:33:58
mjspett Ha en flott fredagskveld, Boleo.
Friday, February 13, 2015 18:10:43
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Thursday, February 12, 2015 20:07:20
Boleo Ha en fin kveld du også mjspett:)
Thursday, February 12, 2015 21:57:40
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Tuesday, February 10, 2015 19:15:31
Du må logge inn for å kommentere.
rigmorj Høres herlig ut, venter på våren her, ha en fin mandag :-))
Monday, February 9, 2015 15:44:04
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Monday, February 9, 2015 20:32:21
Boleo God natt, rigmorj og mjspett :-)
Monday, February 9, 2015 23:05:19
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin lørdagskveld, Boleo.
Saturday, February 7, 2015 20:10:53
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin ettermiddag, Boleo.
Friday, February 6, 2015 17:26:15
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Thursday, February 5, 2015 20:16:35
Du må logge inn for å kommentere.
mjspett Ha en fin kveld, Boleo.
Wednesday, February 4, 2015 19:36:06
Boleo Ha en fin kveld og god natt:-)
Wednesday, February 4, 2015 23:17:17
Du må logge inn for å kommentere.
Vis flere meldinger